Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

FDM III Ogólnopolska Konferencja Studentów Fizyki Medycznej, pt. „FIZYKA DLA MEDYKA”, to największa w Polsce studencka konferencja poświęcona w pełni zagadnieniom fizyki medycznej i inżynierii biomedycznej. Odbędzie się ona w dniach 10-12 kwietnia na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Spotkanie ma na celu zrzeszyć studentów fizyki medycznej, fizyki technicznej, inżynierii biomedycznej, medycyny oraz nauk pokrewnych. Serdecznie zapraszamy również prowadzących, wykładowców i pracowników naukowych związanych z tymi dziedzinami.
FIZYKA DLA MEDYKA, to trzy dni sesji referatowych i posterowych. Oprócz wystąpień studentów, będziemy mieli okazję wysłuchać wykładów specjalnych wygłoszonych przez naukowców i specjalistów związanych z fizyką medyczną.

Ponadto w trakcie konferencji przewidywana jest wizyta w wiodących ośrodkach naukowych mieszczących się w Krakowie: Narodowe Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS oraz Instytut Fizyki Jądrowej PAN im. Henryka Niewodniczańskiego, gdzie odwiedzimy Centrum Cyklotronowe Bronowice oraz Zakład Tomografii Magnetyczno-Rezonansowej. Więcej informacji na www.fizykadlamedyka.pl oraz na fanpage’u www.facebook.com/fizykadlamedyka.

Komentarze obsługiwane przez CComment